Naprawa Samochodów Ciężarowych powyżej 7,5 ton

Mobilny serwis TIR HolandiaNa obrazku numer telefonu do serwisu mobilnego tir Niemcy +48784371405

W ramach oferowanej przez nasz mobilny serwis TIR Holandia usługi, umożliwiamy dojazd naszych mechaników na miejsce awarii na terenie całego regionu Beneluxu. W zasięgu naszego działania znajdują się takie miasta jak Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven. Jeśli więc Twój pojazd niespodziewanie odmówił posłuszeństwa na terenie właśnie Niderlandów – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy ekspresowy dojazd, wsparcie wykwalifikowanych mechaników, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną naprawę Twojego samochodu ciężarowego. Specjalizujemy się w takich tematach jak: sprzęgła, sprężarki, pompy wody, piasty, chłodnice, egr, aegr. Usterki układu paliwowego oraz systemy oczyszczania spalin. A przede wszystkim DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA. Przez ponad 10 lat działalności pomogliśmy już wielu kierowcom TIR-ów marek tj. Scania, Mercedes, Volvo, MAN czy DAF i Renault. Zapraszamy do kontaktu! Jeżeli nasze busy serwisowe będą zajęte to polecamy naszą zaprzyjaźnioną firmę – Mobilhusar.

Nasz Mobilny Serwis TIR Holandia Wulkanizacji NIE Prowadzi!!!

Ponieważ naprawa przebitych i rozerwanych opon wymaga posiadania na busie dużych maszyn do demontażu i składania kół, nie zajmujemy się tą dziedziną napraw. Każdy nasz samochód serwisowy jest wypełniony narzędziami praktycznie po sufit dlatego nie możemy fizycznie wozić sprzętu do obrabiania kół.

Foto przedstawiające zniszczone koło i przekreślenie oznajmujące, że nie prowadzimy wylkanizacji

Naprawa Samochodów Ciężarowych – Kadra i Zaplecze

Posiadamy kilka busów wyposażonych w narzędzia potrzebne do wszystkich mechanicznych napraw. Klucze płaskie, oczkowe i nasadowe są z najwyższej półki w branży. Dzięki temu nie jest nam straszna żadna śruba i nakrętka. Narzędzia elektryczne także są na stanie każdego auta serwisowego. Szlifierka, wiertarka, agregat prądotwórczy i możemy uciąć lub pociąć wszystko co metalowe. Elektryczny mocny bo ponad 2100 Nm klucz daje radę każdej nakrętce i śrubie. Posiadamy także specjalny bardzo mocny ściągacz do stopionych łożysk piast oraz duże klucze nasadowe do odkręcania nakrętek w tych piastach. Oczywiście lewarki i klocki to standard. Jednak najważniejszym narzędziem pracy nowoczesnego mechanika jest komputer z podłączeniem OBD do każdego tira. Mamy na nim zakupiony najlepszy program diagnostyczny na rynku Jaltest. Dzięki czemu żadna awaria elektryki czy elektroniki nie jest nam straszna i rozwiązujemy każdy problem czy to z systemem Adblue czy części sterowanych elektrycznie. Posiadamy również na stanie przewody pneumatyczne tekalan oraz różnego rodzaju i średnicy złączek. Dlatego awarie pneumatyki są zawsze szybko diagnozowane i naprawiane.

Mobilny Serwis TIR Holandia – KONTAKT Luk-Mar

EMAIL: biuro@serwistirmobilny.pl

ADRES: Hoogbloklandseweg 88, 4205 NE Gorinchem, Holandia